неделя, 6 октомври 2013 г.

5 причини да се храним с органични храни

http://blogs.rochester.edu/thegreendandelion/wp-content/uploads/2012/06/organic-farming.jpg

Всъщност, има дори само една причина, която е достатъчна – ако знаехте как се третират животните и растенията в конвенционалните ферми за да се превърнат във вашата храна, как се използват антибиотици, кофеин, Tylenol, Benadryl, пестициди и дори арсеник, никога не бихте помислили да закупите храна, която не е органична.

При отглеждане на животни по конвенционален начин, антибиотици не се дават само на болните животни, а периодично се дозират всички с профилактична цел. Месото и млякото от тези животни не се изхвърля, а се реализира в търговската мрежа и достига до нашите трапези. 

Качеството на храната, която консумираме е в пряка връзка с нашето здраве. Само чистата храна може да захрани нашата имунна система, всички добавки и химикали я натоварват допълнително. Всички знаем или усещаме това, но въпреки всичко, привлечени от ниските цени и перфектния външен вид на храните в супермаркетите, се подвеждаме и се превръщаме в спонсори на конвенционалните ферми.

Има и фермери, които успяват да устоят на натиска и запазват природосъобразото отглеждане на животни и растения. Те са осъзнали факта, че конвенционалното отглеждане не е хуманно, унищожава природата и в дългосрочен план ще нанесе непоправими щети върху здравето на хората. Тези фермери работят повече и изпитват трудности да реализират продукцията си, но все повече хора се събуждат от консуматорския модел и осъзнават, че е по-добре да платите малко повече за храна, отколкото да платите по-малко и после да изхрачите разликата в аптеката или за медицински услуги. Ние имаме силата да избираме на кого да си дадем парите и да подкрепим фермерите, които продават чиста храна.

Затова е необходимо да разпространим тази информация до колкото е възможно повече майки и родители за да бъдат внимателни и да подбират източниците си на храна. Да се опитаме да ангажираме познатите ни производители с проблема и да ги насърчаваме да променят начина си на работа и отношението към животните. По-добре да ядем по-малко месо и мляко, но да намерим и да подбираме производители, които отглеждат животните отговорно.


Има и други причини да изберем органичното, като унищожаването на природата, съсипването на българското село и земя, както и индустриализирането на селското стопанство, но за тях ще стане на въпрос в друга публикация.



Няма коментари:

Публикуване на коментар